.

.

trueCABLE Жица Соголување и Алатка за Сечење за UTP, FTP, STP, Cat5e, Cat6, Cat6A Ethernet, RG59, RG6, RG7, RG11 Coax Кабел, Прилагодлив Сечилото Длабочина

trueCABLE Жица Соголување и Алатка за Сечење за UTP, FTP, STP, Cat5e, Cat6, Cat6A Ethernet, RG59, RG6, RG7, RG11 Coax Кабел,

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ.Изградена од висока јачина ABS пластика со долг живот извори.Заменливи коаксијален кабел сечилото касети го продолжи животниот век на алатката.УДОБНО.Ергономски дизајн за природен handhold, минимизирање на инсталерот замор.РАЗНОВИДЕН.Лента Етернет кабел јакни од Cat3 преку Cat6 A.Лента и првично коаксијален кабел од RG59/6 преку RG7/11. Бескрајно прилагодлива лента длабочина за совршен резултат на кабел јакна.КРАЈНАТА ВРЕМЕ SAVER.На лепенка кабел чешел прави чешла плетенка штитови многу побрзо и побезбедно за прстите.Моделирани во жица straightener, помага да се отстрани kinks од Етернет кабел проводници. ✓ ОБЛАСТА ПРОВЕРЕНИ, ОДОБРЕНИ НА КЛИЕНТИТЕ.Додадете нашиот сите-во-едно stripper & машина за вашата алатка торба денес и да се намали бројот на алатки ви дестинации околу.

Особините

Купувачите избираат и