.

.

PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети - Star Wars - Sith Логото

PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети - Star Wars - Sith Логото

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Pop Grip карактеристики swappable Pop Top, се префрлат од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности.Нуди сигурна потпора, па можете да го текстот со една рака, snap подобри фотографии, и види видеа hands-free.Ќе зборуваат, ние слушаме.Подобрување на гел на сите Pop Sockets производи, дека дури и работи на стакло поддржан телефони.Овозможува за hands-free користење со Pop Sockets планината.Стапови најдобро да се изедначи тешко пластични предмети.Стапчиња за i Phone 11; НЕ ќе се држи за i Phone 11 Pro или i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Дел стилски телефон додаток, дел opposable палец за вашиот телефон.Pop Sockets Pop Grip ви овозможува да се земе selfies, текст со леснотија, или стојат во вашиот телефон нагоре на табелата.Кога ќе завршиш, таа паѓа станот.Дали ќе се спомене секој Pop Sockets Pop Grip вклучува swappable Pop Top?Префрлување од вашиот Pop Top за друг или да го отстраните целосно за безжично полнење способности.Pop Sockets Pop Grip : не Ќе се држи до СИЛИКОН, со ВИСОКО ТЕКСТУРА СЛУЧАИ, и многу МЕКИ предмети.Ќе зборуваат, ние слушаме.Подобрување на гел на сите Pop Sockets производи, дека дури и работи на стакло поддржан телефони.Дијаметар : од 1,5 инчи (38.82 mm), Висина : .29 инчи (7.46 mm) кога се распадна, .97 инчи (24.71 mm) кога прошири.Pop Sockets нуди на своите клиенти ограничен, 3-годишна гаранција на своите производи.Целосна гаранција деталите се достапни на Pop Sockets' веб-сајт.Дали знаете..врвовите на сите наши Pop Grips се меѓусебно?!.Сега можете да го трампа вашиот врвот за да одговара на вашето расположение промените вашиот стил, или да додадете функција во вашиот телефон.Дали некој се каже Безжични Слушалки Носителот?On-the-go Lip Balm?На freakin' Шише Настроената?!.Otter + Поп и Swap.Докажани заштита на Otter Box случај со стил и swappability на Pop Grip.Најдобро.Комбо.Некогаш.Но Чекајте, Има Повеќе!.Ние не можеме да зборуваме за замена без да се спомене нашите snazzy, swappable Pop Wallet+.Лизгајте до правото да ги отстрани и вие сте сите во собата да се разменуваат во нова боја или стил.

Особините

Купувачите избираат и