.

.

Јама Пал Производи 190 Кат Џек Планината

Јама Пал Производи 190 Кат Џек Планината

DEN 1192.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 15.47 L x4.55 Ч x8.37 W (инчи).Пакет Тежина : 6 килограми.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : 190. Кат Џек Планината Кат од Планината - 2 Дел - 2-1/2 x 17 x 2-1/8 во - Алуминиум - Природно - Секој.

Особините

Купувачите избираат и