.

.

Clipper Чешел, Пластични Практични Трајни Водич Чешел, Отстранување на Влакна Производи за Салон Дом Коса Clipper Додатоци

Clipper Чешел, Пластични Практични Трајни Водич Чешел, Отстранување на Влакна Производи за Салон Дом Коса Clipper Додатоци

DEN 184.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со 4 различни големини на водич чешли, на состанокот на вашата различни барања.Ви овозможува да се намали коса да униформа должина само со еден нож за сите.Висок квалитет на водич чешел собата е исклучителна и издржливи.Не може да се користи со наплаќа електрични ножици.Може да се користи со жичана електрични ножици.Лесен за употреба, едноставно прикачите чешел за базата на ножот и да се повлече до безбедна.Карактеристики : 1. Висок квалитет на водич чешел собата е исклучителна и издржливи.2. Со 4 различни големини на водич чешли, на состанокот на вашата различни барања.3. Ви овозможува да се намали коса да униформа должина само со еден нож за сите. 4. Лесен за употреба, едноставно прикачите чешел за базата на ножот и да се повлече до безбедна. 5. Не може да се користи со наплаќа електрични ножици.Може да се користи со жичана електрични ножици.6. Лесни, без дополнителен товар кога се користи.Спецификација : Предмет Тип : Водич Comb Main Материјал : Plastic Item Големина на : 3 / 6 / 9 / 12mm Weight : Прибл. 50g Package се Вклучени : 4 x Водич Чешел ( Различна Големина ).

Особините

Купувачите избираат и