.

.

Боја Бран Линија Дизајн Ноктите Уметност Налепници француски Геометрија Линија Мрачно Помине Decals 3D Шарени Вртат Линија самолепливи Помине Уметност Материјали Де?

Боја Бран Линија Дизајн Ноктите Уметност Налепници француски Геометрија Линија Мрачно Помине Decals 3D Шарени Вртат Линија

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот Вклучува : ќе добиете 6 листови во боја бран линија дизајн ноктите уметност налепници.Секој ноктите налепница има различен стил, овозможувајќи ви да се дизајнира различни помине уметност.Француски Помине Уметност Дизајн : Ноктите decals содржат шарени брановидни линии и француски нерегуларни мрачно дизајни, и имаат различни форми, што ќе ви овозможи да дизајн ноктите со различни уметнички стилови.Safe Материјал : Нашите нокти налепници се направени од високо-квалитетни материјали, кожа-friendly и еколошки, toxin-бесплатно, ноктите уметност налепници се безбедни за двете деца и возрасни да се користи безбедно.Лесен за Користење : На нокти налепници се само-лепило дизајн, изберете соодветна шема, директно да го користите пинцети нежно да ги собереш и притиснете на ноктите.Со цел да се направи шема повеќе сјајна и не е лесно да се падне, може да се применува на горниот слој на површината.Купи со Доверба : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.Ако објектот е оштетен или има сериозни проблеми со квалитетот, 100% пари гаранција за враќање.

Особините

Купувачите избираат и