.

.

Floralby Мачка Пердув Играчка Мачка Закачка Милениче Полнети Играчки Стрес Олеснување Интерактивни Играчка

Floralby Мачка Пердув Играчка Мачка Закачка Милениче Полнети Играчки Стрес Олеснување Интерактивни Играчка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа може да се привлечат на мачката внимание многу добро и потсетуваат на природата на мачки кои сакаат лов, следење, и игри, бидејќи мачка играчка е со боја на цвет печати шема и кадифен пердув.покрај тоа, таа ја игра улогата на декомпресија и досада.Мачка играчка може да им овозможи на домашни миленици да се игра од страна на себе или за да комуницирате со нивните сопственици, така што може да ве придружува на мачка секој ден, нека мачка ужива среќни и пријатна интерактивни чувства, тоа може да го зајакне односот помеѓу пет и сопственици во исто време.Направени од високо-квалитет пердув и крпа материјали, мачка играчка е мека на допир и безбедно да домашно милениче здравје.Ширина на играчка е за 3cm, и должина е околу 14cm.Тоа им помага на мачка вежба, консумираат дел од својата енергија, и одржување на добра телесна форма.Спецификации : Тоа може да го придружува мачка секој ден, нека мачка ужива среќни и пријатна интерактивни чувства, и може да го зајакне односот помеѓу пет и сопственици.Мачка играчка може да им овозможи на домашни миленици да се игра од страна на самите или да комуницираат со своите сопственици.Нашата мачка играчка може да им овозможи на домашни миленици да се игра од страна на себе или за да комуницирате со нивните сопственици, кои може да ги придружуваат мачка секој ден, нека мачка ужива среќни и пријатна интерактивни чувства, во исто време, тоа може да го зајакне односот помеѓу пет и сопственици.Мачка играчка може да им овозможи на домашни миленици да се игра од страна на себе или за да комуницирате со нивните сопственици, така што може да ве придружува на мачка секој ден, нека мачка ужива среќни и пријатна интерактивни чувства, тоа може да го зајакне односот помеѓу пет и сопственици во исто време.Карактеристики : мачка играчка е со боја на цвет печати шема и кадифен пердув, што може да привлече мачка внимание многу добро и потсетуваат на природата на мачки кои сакаат лов, следење, и игри.Во исто време, тоа може да се смири мачка расположението и ослободува од стрес.Со боја на цвет печати шема и кадифен пердув, на мачка играчка може да ги привлече мачка внимание и потсетуваат на природата на мачки кои сакаат лов, следење, и игри.Во исто време, таа има смирувачки и стрес-ослободување ефект на мачка расположение.Тоа им помага на мачка вежба, консумираат дел од својата енергија, и одржување на добра телесна форма.3cm x 14cm/1.18" x 5.51" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Играчка.

Особините

Купувачите избираат и