.

.

Glastender 01000563 Подвижни, Gt-24

Glastender 01000563 Подвижни, Gt-24

DEN 10152.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип На Производ : Материјал Ракување.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 5.0" (L) x 24.0" (W) x 30.0" (H).Земја На Потекло : Сад.Glastender 01000563 подвижни, Gt-24.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) дел.Glastender е производство на храна и бар опрема со индустријата експертиза.

Особините

Купувачите избираат и