.

.

2 Парчиња nwLG Земјата Елемент од не ' Рѓосувачки Челик Шарм

2 Парчиња nwLG Земјата Елемент од не ' Рѓосувачки Челик Шарм

DEN 984.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ве молиме контактирајте со нас прво пред да се даде негативен feed врати или да побара од А до Z тврдат Гаранција.Нерѓосувачки челик шарм со земјата елемент ласерски врежани..од нашите ексклузивни линија.Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, ознаки и клучните алки!.Мерења : 3/4" x 7/8" или 19mm x 22mm.

Особините

Купувачите избираат и