.

.

Вшмукување Сунѓерот Држачот за Кујнски Мијалник – Мултифункционален Кујнски Мијалник Сунѓерот Носителот Мијалник Организатор Сушење Управување со Шупливи Днот?

Вшмукување Сунѓерот Држачот за Кујнски Мијалник – Мултифункционален Кујнски Мијалник Сунѓерот Носителот Мијалник Организатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔МОРА да УПОТРЕБЛИВИ КУЈНСКИ ПРИБОР : Уморни од користење на неквалитетна rusty сунѓерот носителот?Време е да се замени дека застарена кујнски мијалник управување со нешто повеќе модерни?Оваа вшмукување сунѓерот држачот за кујнски мијалник е совршен избор. ✔ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Нашата потоне caddy послужавник е изработен со супериорен квалитет, многу издржлив и флексибилни пластични која е лесно да се чисти и да не се токсични. ✔ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ : Ова јадење сунѓерот носителот карактеристики сигурен вшмукување на монтирање на системот со 4 индивидуални вшмукување чаши, кои се лесно да се закачите неколку секунди, обезбедување на силна чекање на било каква мазна површина, вклучувајќи метал или плочки. ✔ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН : Мерење 5.9 x 3.54 x 2.36 инчи, со модерен изглед и разни бои, овој кујнски мијалник решетката е лесно да се меша и се поклопува со било кујна décor, да се биде паметен алтернатива за тешките, практично сунѓерот на сопствениците. ✔ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ Може да се користи во мијалник или бања;Издлабени дното за одвод на вода;Лесно да се расклопување и чистење;се Прилагодува според вашите потреби;монтира на Ѕид тип кујнски мијалник организатор;Внимателен housewarming присутни.Бидете сигурни дека вашиот сунѓери и средства за чистење четки се секогаш на дофат со овој вшмукување чаша сапун носителот!.

Особините

Купувачите избираат и