.

.

ESGT Бебе Деца Кревет Крошна, Круг Купола Памук Шатор Читање Соба Декорација Расадник Соба Декорација Heigh за Бебе Деца 250cm /98.4 инчен

ESGT Бебе Деца Кревет Крошна, Круг Купола Памук Шатор Читање Соба Декорација Расадник Соба Декорација Heigh за Бебе Деца

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Безбедно место за Бебето : Додадете Шарм на Секоја Спална соба и Спиење Убедливо Заштитени од Инсекти и Летање Грешки.исто така Одлична за Облекување Соба, Отворен Области (сончев Ден) и Забавни Употреба. ★ Дете е Љубов Тоа : Ова Комарец Кревет Нето Нуди Дете Замокот.тоа е се Обезбеди Тајна Градина за Деца да се Скрие, Нап, ги Исполнуваат Своите Пријатели, се Формира Клуб и Игра во Внатрешноста.креирање на Децата Сопствени Игри Простор.му дадете на Вашето Бебе Сон и на Небото и на Земјата. ★ За Материјал : Кревет Крошна Направени од Preminum Памук Платно,меки,лесни и Осветлување Блокирање,давајќи им на Вашите Мало Бебе Пријатна и Слатко Спие на животната Средина. ★ Лесно да се Инсталира и Складирање.Вклучени Челични Прирабници, Куки и Навртки Може да Биде Лесно да се Инсталира .ве молиме Користете Шрафови за да се Поправи Креветчето Крошна на Таванот, Тоа Ќе Биде се Повеќе Издржливи и Безбедни. ★ Исклучителна Декорација, Совршен Додаток за да се Трансформира Вашето Мало Девојче Соба до Зачудувачки Малку Палата, Чувство Како Фантастична Како Таа е Принцеза!Совршен Божиќ Подарок.Куполата Кревет Завеса Нордиските Децата Соба In Правец на Ноќни Принцеза Декоративни Таванот Игра Кревет Шатор Кревет Завеса Карактеристики : ▲ меки, удобни, дише, животната средина-пријателски и безбедно да се користи. ▲ Убава и функционална, додадете романтика и елеганција да било спалната соба. ▲ Совршен за виси над крошна кревет, креветчето, hammock или соба катчиња во вашиот дом. ▲ Тоа може да создаде безбедна, пријатна и удобна чувство за нив, тие би можеле да играат со своите мали пријатели во тоа, деликатна и таинствени. ▲ Многу лесно да се инсталира со вклучени челичен прстен, куки и навртки, не се потребни никакви посебни алатки или инсталирани искуства.Спецификации : Боја : како на сликата покажува Материјал : Полиестер Стил : Нордиските, Принцеза, Мода Облик : Купола Вкупна Висина : Околу. 250cm /98.4 инчен (Не се вклучени должината на врвот памук string) Дијаметар на Челик Прстен : Прибл.65cm/25.6 инчен Пакет се Вклучени : 1 * купола шатор.

Особините

Купувачите избираат и