.

.

Bagail Сет на 13 Мрежа Перење Кеси за Вашата блуза,здолниште,кошула,панталони,фармерки,фустан,итн

Bagail Сет на 13 Мрежа Перење Кеси за Вашата блуза,здолниште,кошула,панталони,фармерки,фустан,итн

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ставки Вклучени : Оваа група на Перење Кеси вклучува 6 Дијамант Мрежа Перење Кеси,5 Казна Мрежа Перење Торби и 2 Воздух Мрежа Градник се Мијат и Кеси.Премиум Полиестер Мрежа : Направен од Висок Квалитет На Подебели Полиестер Мрежа,Овие Алишта Кеси се Изврши Совршено Да ја Заштитите Вашата Облека и да Ги Задржи Како Нов Додека Машината за Перење.Издржливи Патент Заклучување Дизајн : Со висок квалитет на патентите, на перење кеси нема да се олабави или отвори за време на перење, патент ќе биде ставен во скриен заклучување за да спречите на патент да бидат фатени или гребење други облека за време на миењето.Премиум Полиестер Мрежа : Направен од Висок Квалитет На Подебели Полиестер Мрежа,Овие Алишта Кеси се Изврши Совршено Да ја Заштитите Вашата Облека и да Ги Задржи Како Нов Додека Машината за Перење.

Особините

Купувачите избираат и