.

.

Apucase iPhone 7 Плус Случај iPhone 8 Плус случај 7/8 Плус Паричникот Заштитна Маска со Кредитна Картичка Носителот Слот и Кожа Случај за iPhone 7/8 Плус (Rosegold)

Apucase iPhone 7 Плус Случај iPhone 8 Плус случај 7/8 Плус Паричникот Заштитна Маска со Кредитна Картичка Носителот Слот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со : i Phone 7 ПЛУС/ 8 ПЛУС Само, Не се вклопуваат i Phone 7 /8. 3 картичка слотови безбедно држете го вашиот картички и некои пари, без да се земаат паричник надвор.Држачот на картичката овозможува да ги чувате ID/ кредитна картичка / мали готовински/бизнис картичка/ возачка Дозвола и сл.Потпирачот е погодно за гледање на филмови, читање книги, итн.Едноставен и Лесен.Лесно се инсталира и да ги Отстраните.Висок Квалитет на СТП кожа Врежана Mandala Шема Цвет се чувствува помек и се гледа поудобно.Бафер аглите го заштитите вашиот телефон од капки и шокови.Тенок одговара,Удобно Дизајн и може подобро да ја заштитите вашата картичка и безбедност.Компатибилен Модел : i Phone XR Apucase i Phone 7 Плус Случај i Phone 8 Плус случај 7/8 Плус Паричникот Заштитна Маска со Кредитна Картичка Носителот Слот и Кожа Случај за i Phone 7/8 плус Карактеристики : 1. На Картичка дизајн, може да се стави 3 карти и малку пари,погодно да одат надвор, само да излезе со мобилен phone2. Мулти-функција дизајн : како потпирач и Паричникот Случај. 3. Совршено да се вклопи во вашиот телефон е облик додека се овозможува лесен пристап до сите функции на телефонот без да се отстрани случај 4. Прецизни исечок за сите отворени копчиња и дупки, ќе се обезбеди подобрување на функционалноста додека се задржи на тенок одговара 5. Висок Квалитет на СТП кожа Врежана Mandala Шема Цвет се чувствува помек и се гледа поудобно.Бафер аглите го заштитите вашиот телефон од капки и шокови. 6.Full body дизајн со удобни предавање чувствуваат.Едноставен и Лесен.Лесно се инсталира и да ги Отстраните.

Особините

Купувачите избираат и