.

.

2 парчиња Свадба Домот Пет-Petal Кристал Коса Орнаменти Трепка Кристал Бисер Невестата Коса Чешел Свадба Коса Додатоци Накит (Метална Боја : A-11)

2 парчиња Свадба Домот Пет-Petal Кристал Коса Орнаменти Трепка Кристал Бисер Невестата Коса Чешел Свадба Коса Додатоци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кристал чешел косата е вистинската идеја на користење на бисери,кристали и остава.Домот desigen ужива уникатен изглед.Ако сакате headpieces кој е совршен за свадба,тоа ќе биде вашиот идеален избор.Свадба коса парчиња има златна боја, големината е 11.5 cm*4.7 cm.Дизајнот е едноставен и елегантен, и тоа е удобно да се носат.Можете да ја прилагодите носење на косата чешел клип според вашите потреби за да се постигне убав изглед.Невестата кристал коса додатоци се погодни за свадба, ангажман,топката партија,фестивал, birthday (роденден), костим, honeymoons, матурска, пјер,и друга прилика.Тоа е лесно да се носат и да остане стабилен,е исклучителна headpieces дека додадете атмосфера за посебни прилики.Свадба коса чешел злато можат подобро да ги менувате коса,тоа ќе биде прекрасен подарок за невести,пратилки,цвет девојка,сами или вашата сакана.100% рачно изработени косата со чешел за свадба партија,вечер и кои било други специјални прилики.Бисер свадба чешли е лесен доволно за да се задржи стабилен за долго време и нема да ти наштети или да се плеткаш вашата коса стил.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се земе од производот и го носат внимателно за да избегнете оштетување на вашата коса.

Особините

Купувачите избираат и