.

.

Памук се Тркалаат Divider, Памук се Тркалаат Притиснете Тип Организатор Стоматолог Памук Случај за Домашна Употреба за Стоматолог за Домаќинство(Бела)

Памук се Тркалаат Divider, Памук се Тркалаат Притиснете Тип Организатор Стоматолог Памук Случај за Домашна Употреба за

DEN 1783.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработен од квалитетен материјал, хигиенски и трајни производи за употреба. 4 бои да се избере, на состанокот различни барања.Се користи за содржат памук се тркалаат, кој е санитарен и чиста.Притискање тип дизајн е лесно да се преземе од памук се тркалаат.Одлично за професионална и домашна употреба.Овој производ се користи за чување на памук тек, како и да се надвор лесно и санитарни.Изработен од квалитетен материјал, хигиенски и трајни производи за употреба.Карактеристики : 1. Се користи за содржат памук се тркалаат, кој е санитарен и чиста.2. Притискање тип дизајн е лесно да се преземе од памук се тркалаат.3. Изработен од квалитетен материјал, хигиенски и трајни производи за употреба.4. 4 бои да се избере, на состанокот различни барања.5. Одлично за професионална и домашна употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Стоматолошки Памук Се Тркалаат Dispenser Color : Црвена, Сина, Бела, Yellow Size : Прибл.12 * 9.8 * 5cm / 4.7 * 3.8 * 1.9 in Package Тежина : Околу.203g Package Листа : 1 x Стоматолошки Памук се Тркалаат Фармацевт(Без Памук Тек).

Особините

  :
Condition:
100% Brand New
Item Type:
Dental Cotton Roll Dispenser
Color:
Red, Blue, White, Yellow
Size:
Approx.12 * 9.8 * 5cm / 4.7 * 3.8 * 1.9in
Package Weight:
Approx.203g
Package List:
1 x Dental Cotton Roll Dispenser(Without Cotton Roll) :

Купувачите избираат и