.

.

Littlefa 1.5 Ви Благодариме за Шопинг Мали со Цвет Кошница Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари Налепници,рачно изработени Налепници,Мал Бизнис Налепници, ?

Littlefa 1.5 Ви Благодариме за Шопинг Мали со Цвет Кошница Дизајн Налепници,Ви Благодариме Налепници,Пекари Налепници,рачно

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доволно : 1 ролна ви благодариме на етикетата, 500 парчиња во вкупно, доволно за да се задоволат вашите потреби во различни сценарија и користи.Посебна благодарност до корисниците : тоа е корисно да се изразиме нашата благодарност за клиенти со искрена и моќни информации за да се остави добар впечаток на клиенти.Уникатен дизајн : овие бизнис волумен налепници се единствени во форма и креативни; Секој налепница е отпечатена со букви и око-фаќање на модели, како што се "благодарам", за да изразат својата благодарност до клиентите.Овие налепници се многу погодни за бизнис, рачно изработени производи, онлајн продавници, трговија на мало, бутици, мали продавници, кутии, коверти, мејлинг, пекари, подароци, пакување, занаети, итн.Само лепило налепници : овие благодарам налепници се лесно да се тргни се исклучи или да се држи, не е лесно да падне.Стави совршен ви благодариме налепница на вашите кеси, кутии, пакети, коверти и дури и приливи да ги импресионира вашите лојални клиенти.Ако не сте задоволни со стоки на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Особините

Купувачите избираат и