.

.

EuisdanAA Домаќинство, Кујна Сад Плоча за Перење Алатка Тенџере Пан Јадења Чистење Подлога Четка 2 парчиња(Hogar Cocina Tazón Платон Herramienta де lavado Olla Sartén Platos Almohadilla де limpieza Cepillo 2

EuisdanAA Домаќинство, Кујна Сад Плоча за Перење Алатка Тенџере Пан Јадења Чистење Подлога Четка 2 парчиња(Hogar Cocina

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Злато Тон; Материјал : Полиестер,Sponge.Net Тежина : 21g.Пакет Содржина : - 2 x Тенџере Четки.Име на производ : Тенџере Четка(Nombre del producto : cepillo де olla.Вкупна Големина : 11.8 x 2cm/4.6" x 0.8"(D*T)(Tamaño вкупно : 11,8 x 2 см / 4,6" x 0,8" (D * T).Euisdan AA Домаќинство, Кујна Сад Плоча за Перење Алатка Тенџере Пан Јадења Чистење Подлога Четка 2pcs The алатка може да ви помогне во вашата кујна тенџере, пан, итн, широко се користи во секојдневниот живот се користи.Со тоа, материјалот на кујната апликации ќе биде отстранета лесно и брзо.Идеален за чистење, садови, чаши, плочки, тави, очила, вазна, куп, на пример шолји или други kitchenwares.Можете да виси кога не го користите.Опис на Spanish Hogar Cocina Tazón Платон Herramienta де lavado Olla Sartén Platos Almohadilla де limpieza Cepillo 2 piezas Color : tono дорадо"; Материјал : poliéster, esponja Peso neto : 21g Contenido del paquete : 2 cepillos став macetas Nombre del producto : cepillo де olla Tamaño вкупно : 11,8 x 2 см / 4,6" x 0,8" (D * T).

Особините

Купувачите избираат и