.

.

gazechimp Гроздобер Автоматско Инфраред Сензор Потоне Слив Тапа Рацете Слободни Вода Допрете, 19cm

gazechimp Гроздобер Автоматско Инфраред Сензор Потоне Слив Тапа Рацете Слободни Вода Допрете, 19cm

DEN 2303.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со installtion додатоци, лесно да се installtion.Одлично за дома, хотел или јавна употреба.Инфраред сензор тапа ќе се вклучи автоматски кога вашите раце пристап индукција област и тоа автоматски ќе се исклучи кога вашите раце да ја напушти.Гроздобер touchless славина за вода, изработена од високо квалитетни алуминиумски.Само ладна вода начин дизајн.Опис : - Гроздобер touchless славина за вода, изработена од високо квалитетни алуминиумски. - Инфраред сензор тапа ќе се вклучи автоматски кога вашите раце пристап индукција област и тоа автоматски ќе се исклучи кога вашите раце да ја напушти. - Само ладна вода начин дизајн. - Доаѓа со installtion додатоци, лесно да се installtion. - Одлично за дома, хотел или јавна употреба.Спецификација : - Материјал : Месинг - Висина : околу. 19cm/7.48 инчи - База Должина.прибл. 9cm/3.54 инчи - Тема Врска Големина : 2cm/0.78 inches Package Вклучува : 1 Парче Faucet1 Парче Hose1 Парче Controller1 Парче Manual1 Торба на Screws Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Поради светлосни ефекти, monitor settings, итн.Може да има и некои мала разлика во бојата на слики и вистинскиот објект.

Особините

- Material:
Brass
- Height:
approx. 19cm/7.48inches
- Base Length. approx. 9cm/3.54inches :
- Thread Connection Size:
2cm/0.78inches
Package Includes:
1 Piece Faucet :
1 Piece Hose :
1 Piece Controller :
1 Piece Manual :
1 Bag of Screws :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above. :
Due to the lighting effects, monitor settings, etc. There could be some slight difference in the color of the pictures and the actual item. :

Купувачите избираат и