.

.

Пред се Протегала Плетење на Косата Екстензии 26 Инчи 6 пакети Ombre Плетење на Косата Топла Вода Поставување на Професионални Мека Yaki Синтетички Капчиња Плетенки(1B)

Пред се Протегала Плетење на Косата Екстензии 26 Инчи 6 пакети Ombre Плетење на Косата Топла Вода Поставување на Професионални

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Патентирана боење технологија,бојата е unscented и не-иритирачки,и не ја загадуваат животната средина, а истовремено обезбедувајќи различни природни бои на коса, плетенка и носи здрава убавина.Пред се протегала плетење на Косата екстензии се направени од високо квалитетна синтетички влакна, кој е природен Изглед и чувство мека како човечка коса.Чеша бесплатно,без иритација на кожата,брз и лесен за заклучување за плетење.Пот Отпорни,да Остане свеж и чист.Добро заклучување,Не Метежот,Трајни и Удобно.Разни бои,цврсти чиста боја или виножито шарени со повеќе тонови.Само изберете боја ви се допаѓа и уживајте во DIY посебен стил за себе!.Поради светлината и изглед,боја може да биде малку поинаков од сликата,ве молиме да се разбере.

Особините

Купувачите избираат и