.

.

5PCS/Многу 3.175 mm 4mm 6mm 8мм месо тело 2 Flute Волфрам Крајот Мелница CNC Рутер Малку Гравирање Малку Директно Слот за Мелење Машина со LIUSI JUNST (Сечење на Работ Должина : 5pc-ST2F-D4.0-L

5PCS/Многу 3.175 mm 4mm 6mm 8мм месо тело 2 Flute Волфрам Крајот Мелница CNC Рутер Малку Гравирање Малку Директно Слот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сечење Дијаметар : 3.175 mm 4mm, 6mm 8мм, и др.Сечење Должина : 12mm, 17mm, 22mm, 22mm, 25мм, 28mm, 32-милиметри, 42mm, 52mm, 62mm.Месо тело со Дијаметар : 3.175 mm 4mm, 6mm 8мм, и др.CNC Рутер Обработка Центар, Дрво Машина, Рекламирање CNC Рутер, и др.;. 5 PCS/Многу 3.175 mm 4mm 6mm 8мм месо тело 2 Flute Директно Крајот Мелница CNC Рутер Малку Гравирање Малку Директно Слот Мелничката Cutter Description : Тип : Две Флејта Директно Слот Мелничката Cutte за Дрво , Алуминиум, Copper Made на : Микро Зрна Волфрам Цврст Челик ;Сечење Дијаметар : 3.175 mm 4mm, 6mm 8мм, и etc Cutting Должина : 12mm, 17mm, 22mm, 22mm, 25мм, 28mm, 32-милиметри, 42mm, 52mm, 62mm Shank Дијаметар : 3.175 mm 4mm, 6mm 8мм, и etc Best Соодветни Материјали : Компресија, .може, исто така, погодна на подолу материјали : честички одбор, одбор со заостанува, дневник, поставено на кожата панели, Иверица, композитни одбор;Цврсто дрво, мајчин дрво, иверица, плоча;се Применува на : CNC Рутер Обработка Центар, Дрво Машина, Рекламирање CNC Рутер, итн;Карактеристики : Одлична комбинација на горните и долните перки, ОСТАР најсовремена;Висока прецизност меле и полиран, висока отпорност на триење и температура отпор, добра цврстина, не е лесно да се скрши, Не burrs за обработка;Високи перформанси, подобрување на работа ефикасност, намалување на трошоци;Пакет се вклучени : 5 x Две Флејта Директно Слот Мелничката Cutter5 x Складирање Box Dear клиент : Здраво, со цел да се направи вашата шопинг повеќе пријатно, ние обезбеди 365 дена на услугата.Ако имате било какви прашања, можете да се консултирате со нашата служба за корисници и ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме за читање.Ви благодариме!.

Особините

Купувачите избираат и