.

.

RETCH Remanufactured Мастило Касети Замена за HP 61 61XL Комбо Пакет за Зависта 4500 Deskjet 1000 1056 1510 1512 1010 1055 OfficeJet 4630 Серија Печатач (4 Црна)

RETCH Remanufactured Мастило Касети Замена за HP 61 61XL Комбо Пакет за Зависта 4500 Deskjet 1000 1056 1510 1512 1010 1055

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршена Замена За HP Завидува -【4500 4501 4502 4503 4504 4505】 -【5530 5531 5532 5534 5535 5539】& HP Deskjet -【1000 1010 1012 1050 1051 1055 1056 1510 1512】.Совршена Замена За HP Deskjet -【2000 2050 2510 2512 2514 2540 2541 2542 2543 2544 2546 2547 2548 2549】 -【3000 3050 3051 3052 3054 3510 3511 3512 3516] -[3050 A 3051 A 3052 A 3054 A 3056 A 2546 P 2546 B 2546 R】.Совршена Замена За HP Officejet -【2620 2621 2622 4630 4632 4634 4635】. [ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] СТРАНИЦАТА ПРИНОС за црна е прибл. 480 страници & Три-Боја е околу. 330 Страници во кертриџ при 5% покриеност на А4 хартија.ПОВЕЌЕ страници можете да печатите и ПОМАЛКУ print & купување такса ќе трошоци со користење на нашиот мастило касети. [ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ] RETCH висока ефикасност мастило дека може непречено да се печати чист текст и живописни слика за да им помогне да се подготват документи или украси со подобри резултати. [RELAIBLE КВАЛИТЕТ] RETCH повторно произведени мастило касети се добро спакувани во запечатени ќеси.Направен во квалификуван фабрика со ISO9001, ISO14001 итн., секој кертриџ беше целосно тестирани во текот на строги КК процес.Сите ние сакаме е што вие ги користите нашите патрони безбедно и удобно. [SMART ЧИП] Обезбеди целосна работи компатибилност со вашиот печатач како и снимање на вашиот тековната мастило износ.Може јасно да се разбере актуелната состојба на мастило кертриџ и зачувајте го вашето време да често проверете ја мастило износ.

Особините

Купувачите избираат и