.

.

Прирачник Хартија Машина - SHengwin Оџакот Гилотина Хартија Ножици 12 Инчен А4 Големина Прецизност Хартија Средување На Машина За Сечење

Прирачник Хартија Машина - SHengwin Оџакот Гилотина Хартија Ножици 12 Инчен А4 Големина Прецизност Хартија Средување На

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Премиум Квалитет】прирачник хартија ножици е направен од тешки челик, опремени со појачани и остар нож, стабилна сите-метал платформа, долга метална рачка и прилагодливи страна колосек. 【Прецизно Сечење】сечење На платформа има јасни двојно вага со сантиметар и инчен ознаки и paper size водителка A4 Б5 А5 B6 B7 мерки за точни и удобен за сечење. 【Безбедноста Операција】Оваа прецизност хартија машина има безбедноста заклучување дизајн, спречување на сечење до ослободување.Можете да и се намести и потоа се сече документи за големина што ви треба. 【Спецификации】Нашите магацинот за хартија машина за сечење може да се користи за намалување на хартија за да се помала големина, максимална сечење ширина е 12", а вие може да се намали на повеќе трудови заедно, максималната дебелина е 4cm/1.57 во. 【Широко Апликации】На гилотина хартија средување на машината е широко се користат во дом, канцеларија, фотографија и издавачката куќа,итн., погодна за двете индивидуална и професионална употреба.Спецификации : Тип : прирачник Материјали : челик Макс Сечење Ширина : 12" Сечење Тип на Хартија : A4 Б5 А5 B6 B7 хартија Достапни Дебелина на Ставање на Трудови : 40mm/1.57 во Големина : 53x38cm/20.8x15" Тежина : 16kg Пакет се Вклучени : 1 * Упатство Прецизност Хартија Машина 1 * англиски јазик Прирачник.

Особините

Купувачите избираат и