.

.

Перење Кошница Alpaca Со Очила Перење Забавува За Бања, Спална, Играчки, Фрла, Перници Расклопна Облека, Кошница

Перење Кошница Alpaca Со Очила Перење Забавува За Бања, Спална, Играчки, Фрла, Перници Расклопна Облека, Кошница

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оксфорд. 【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Прецизни За Шиење, Жици И Здрав База Направи Перење Кошница Не Е Лесно Да Попуштат.Не Користите Машина за Перење, Тоа Ќе Ја Оштети Јп Обложување. 【Свитлива】Како Се Справи Со Е Направена Од Алуминиум Со Мека Ева Зафат, Ќе Најдете Многу Меки И Удобни Кога Се Користи.Расклопна Функција, Лесен За Носење, Расклопна Перење Забавува. 【Совршена Големина】На Голема Големина Е 12.6 × 11 × 22.7 Во, 50 Л, Што Може Да Се Одржи 1.4 Носивост На Облека.Овие Складирање Кошница Се Доволно Голема За Да Ги Зачувувате Крупни Работи Како Дополнителни Ќебиња, Утешители, Ќебиња, Фрли Перници, Перничиња, И Препарирани Животни, Зимска Облека, Перење, Итн. 【Повеќенаменски】Преносни Виткање Перење Бин Може Да Се Користи Во Колеџ Домови, Спална Соба, Campers, Станови, Апартмани, Хотелот Престој, Бебе Градинки И Алатка Соба, Погоден За Плакарот, Маса И Канцеларија За Играчки, Книги, Цд-А, Облека, Долна Облека За Складирање. 【Лесно Да се Врати】Ќе Може да се одржи Во Кабинетот Или Фиока Кога Не Ви е Потребна за Да Зачувате Простор На вашиот Дом.Зошто да се Избере нашиот Перење Кошници? · На перење кошница е направен од високо издржлив материјал кој е лесен и нуди години на употреба! · На перење забавува има голем одржување капацитет да се приспособат на сите на вашите алишта. · Комфорни и издржливи се справува обезбеди цврста уште удобен зафат. · Склоплива дизајн го прави тоа практични за сите места и го прави лесен за чување.Answer : ___________________________ Note : расклопна облека, кошница, ќе се свитка за складирање и превозот цели, ве молиме пополнете го со ќебе, крпа или перници, тоа ќе се врати во оригиналниот облик во кратко време.Ве молиме не двоумете се повеќе, да го додадете во количката и да го купат токму сега!.

Особините

Купувачите избираат и