.

.

Основно Спојки Puller за Поларис Ranger 1000 / RZR XP Pro/RZR Турбо/Turbo S 2018-2022,Заменува PN# СТП-52422

Основно Спојки Puller за Поларис Ranger 1000 / RZR XP Pro/RZR Турбо/Turbo S 2018-2022,Заменува PN СТП-52422

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .FITMENT - Ова спојки puller алатка отстранува вози канџите работа на вашиот UTV / од страна на по-Страна.Оваа puller алатката работи за следниве модели : 1000 Ranger (SOHC 61hp) 20-22; 1000 Ranger членови на Екипажот (SOHC 61hp) 20-22;1000 Ranger XP 2018-22;1000 Ranger XP Екипажот 19-22;RZR XP Pro 20-22;RZR Про XP 4 20-22;RZR XP Турбо / Turbo S 21;RZR XP Турбо 4 / Турбо 4 S 21. СПЕЦИФИКАЦИЈА - Прецизност ЦПУ обработка за квалитетот и точноста,11" долго.КВАЛИТЕТ - Изградена на тешка должност, јаглероден челик и топлина третираат за супериорна сила.ЗАМЕНА - Замена за ОЕМ Дел # СТП-52422, Надминува ОЕМ Квалитетот На Половина Цена.ЗАБЕЛЕШКА - ве Молиме потврдете го вашиот година, марка и модел пред купување.Види Детали Опрема во Сликата #2. Оваа спојки puller алатка отстранува вози канџите работа на вашиот UTV / од страна на по-Страна.Оваа puller алатката работи за следниве модели : 1000 Ranger (SOHC 61hp) 20-22; 1000 Ranger членови на Екипажот (SOHC 61hp) 20-22;1000 Ranger XP 2018-22;1000 Ranger XP Екипажот 19-22;RZR XP Pro 20-22;RZR Про XP 4 20-22;RZR XP Турбо / Turbo S 21;RZR XP Турбо 4 / Турбо 4 S 21.

Особините

Купувачите избираат и