.

.

КООРДИНАТОР 2 парчиња гума за џвакање Чипка Лента за Шиење за DIY Hairband Фустан

КООРДИНАТОР 2 парчиња гума за џвакање Чипка Лента за Шиење за DIY Hairband Фустан

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добро embelloshments за облека, чанта украси, спојувалка за правење, scrapbooking занаети, DIY занаети додатоци, итн.Убав квалитет chinlon материјал, издржлив и практични.Широко се користи за облека, scrapbooks, постелнина, дома украс, DIY занаети, итн.Совршен за коса клипови, ткаени headbands, флорални украс, подарок завиткување, и така натаму.Одлично за свадба Фустан, булчински headpiece, headband, долна облека, фустан, здолништа, или други Прибор за облека.Опис : - Убав квалитет chinlon материјал, издржлив и практични. - Широко се користи за облека, scrapbooks, постелнина, дома украс, DIY занаети, итн. - Совршени за коса клипови, ткаени headbands, флорални украс, подарок завиткување, и така натаму. - Одлично за свадба Фустан, булчински headpiece, headband, долна облека, фустан, здолништа, или други Прибор за облека. - Добро embelloshments за облека, чанта украси, спојувалка за правење, scrapbooking занаети, DIY занаети додатоци, итн.Спецификација : - Материјал : Chinlon - Вкупна Должина : Околу. 50 Јарди - Ширина : Прибл. 13mm / 0.51 инчен - Боја : Бела и Black Package Вклучува : 2 Тркалаат Еластична Чипка Trim Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Особините

- Material:
Chinlon
- Total Length:
Approx. 50 Yards
- Width:
Approx. 13mm / 0.51inch
- Color:
White and Black
Package Includes:
2 Roll Elastic Lace Trim :
Please allow a little size error due to manual measurement. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Купувачите избираат и