.

.

EZCO Екран Заштитници Плус Апарат Компатибилен со Fitbit Обратно 2 (Не Обратно), Може да се Наплаќаат со Браник Случај На, [3+1 Пакет] Ексклузивни Полнење Кабел Приклучете М

EZCO Екран Заштитници Плус Апарат Компатибилен со Fitbit Обратно 2 (Не Обратно), Може да се Наплаќаат со Браник Случај

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Посебни Комбо за Обратно 2 : Ова комбо е само компатибилни со Fitbit Обратно 2, и да Не Обратно / Обратно Лајт / Vesa SE.Доаѓаат со 3 пак обратно 2 екран заштитник случај и 1 пакет ексклузивни обратно 2 полначот клупа.Може да се Наплаќаат со Случај На : за Разлика од другите полнач, тие сите треба да ги тргнеме на заштитни случај кога го полните вашиот обратно 2. Нашите ексклузивни приклучете го полначот може да работи со заштитник случај.Не полнење/работа случај кога поклопецот.Ве молиме бидете сигурни дека доволно врската на рамна површина кога полнењето со случај.Случајот Со Екран Заштитник : Со ажурирани technicals, ова ново TPU обратно 2 случај брана е изградена во сите околу уредно опремени со заштитна начин, што се обезбеди подобра заштита за вашиот обратно 2 tracker од гребнатини, да се загрози, судир или други потенцијални штети.Мали точки на екранот заштитник цел да се спречи водени жигови, исто така едвај се забележи, освен под сончева светлина.Допир Пријателски & 99% Јасна Заштитник : Овие заштитник покритие за обратно 2 види направен од висок квалитет и кожа-friendly TPU материјал.На обратно 2 заштитник случај може да се чува оригиналната допир чувствителност при допир и лизгајте со прсти, но исто така да ги задржи висока дефиниција екранот за оригинална искуство.Стабилен и Брзо Полнење : Овој полнач стојат обратно 2 вграден регулатор на напон за да се заштити вашата обратно 2 види од тоа да биде оштетена.Обезбеди безбедност на користење и брзо полнење. 3.3 нозете на кабел ви даде поголема флексибилност, што треба.Добро е идеален да го носите со вас на патувања или да се користи во дом или канцеларија.Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака, ние ќе одговор што ПОБРЗО.Оваа комбинација е специјално дизајниран за Обратно 2. Можете да ја полните вашата види со заштитник случај.Вграден регулатор на напон за да се заштити вашата обратно 2 види од тоа да биде оштетена.Не се лизга База : Може да се задржи се види од табелата без лизгање кога се полни.Целосна Покриеност : Обезбедува подобра заштита за вашиот обратно 2 tracker од гребнатини, да се загрози, судир или други потенцијални штети.Мулти-боја за да изберете : Да се облекуваат вашиот обратно 2 smart watch во секојдневна употреба.Допир Пријателски : Одржува оригиналниот допир чувствителност при допир и лизгајте со прсти.

Особините

Купувачите избираат и