.

.

Лаптоп Замена НИ Тастатурата за ThinkPad Работ E430 E430C E430S E435 E330 E335 S430 E445 Компатибилен 04Y0116, 04Y0227, 0C01589, 04Y0190

Лаптоп Замена НИ Тастатурата за ThinkPad Работ E430 E430C E430S E435 E330 E335 S430 E445 Компатибилен 04Y0116, 04Y0227,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Компатибилен Модел】За Think Pad Работ E430 E430 C E430 S E435 E330 E335 S430 E445. 【Компатибилен дел броеви】04 Y0116, 04 Y0227, 0 C01589, 04 Y0190. 【Можете Да Добиете】Тастатура x 1. Оригиналниот замена НИ изгледот. 【Безбедно】Лесно ќе го замени вашиот погрешни, напукнато или скршено тастатура, продавачот да го потсети дека треба да го замени на тастатурата во исклучена состојба. 【Забелешка】ве Молиме cheak дали тастатурата на екранот одговара на вашиот лаптоп или не е лесно да се пред наддавање.Се обрне Внимание : Ако некои клучеви ќе не работат по инсталиран ,тоа не е затоа што тастатура е скршен ,повеќето posiibility е лента кабел не се поврзе и со вашиот лаптоп ,pls се обиде повторно да се поврзе повеќе пати .Многу клиенти се реши овој проблем откако го направи ова.Ние тестирани секој тастатура пред превозот ,ве молиме да се увери купување.благодарение*позадинско осветлување : Нема*Боја : Црна*Изглед : НИ изглед на тастатура*Статус : Бренд new Compatible Модели : за Think Pad Работ E430 E430 C E430 S E435 E330 E335 S430 E445.

Особините

Купувачите избираат и