.

.

TYC Право Опашка Светлина Собранието Компатибилен со 2010-2013 Тојота 4 Тркач

TYC Право Опашка Светлина Собранието Компатибилен со 2010-2013 Тојота 4 Тркач

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

OE-да се спореди темперамент.OE-да се спореди монтажа одредби се обезбеди drop-in прецизни fitment.Ригорозни и забрзано велосипедизам тестови за да се обезбеди производ служба квалитет и трајност.Посебен слој на леќа површина го спречува hazing и исчезнува обезбедување соодветно осветлување и оперативна безбедност.Ги исполнуваат или надминуваат DOT/SAE стандарди со посебен предвид за photometric и безбедност на усогласеност.Поради прецизност дизајн и строго контрола на квалитетот стандарди, TYC замена светилки се исполнат SAE/ТОЧКА прописи, и се FMVSS 108 согласност.Секој TYC замена светилка е произведен со слични пластика материјали како оригинална опрема и подлежат на ригорозни тестирање за да се осигура вашата безбедно за време на денот и ноќта употреба.Вашето возило светилки се суштински дел од вашето возило безбедносни карактеристики, и може да значи разлика помеѓу навлегува во или избегнување на несреќата.

Особините

Купувачите избираат и