.

.

Casoter 4 Црвено Вртливата w/Безбедност Двојно Заклучување Рициново, Врвот Плоча Инсталација Метал Двојно Заклучување Кочница СТП на ПП Тркала, Двојно Топката Имајќи М

Casoter 4 Црвено Вртливата w/Безбедност Двојно Заклучување Рициново, Врвот Плоча Инсталација Метал Двојно Заклучување Кочница

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Пакет】- Вклучува 4 Црвени 4-Инчен Врвот Вртливата Плоча СТП на ПП Casters со Двојно Заклучување на Сопирачката. 【Рициново Детали】- РИЦИНОВО СТИЛ : Вртливата Со Двојно Заклучување Кочница; ТРКАЛО МАТЕРИЈАЛ : Црвена СТП на ПП; ЛЕЖИШТА : Двоен Топката Имајќи; ТРКАЛО DIAM. : 4 Инчен; ТРКАЛО ШИРИНА : 1.26 Инчен; завршна ПЛОЧА ГОЛЕМИНА : 3.74x2.44 Инчен; ГРОМ ДУПКА ГОЛЕМИНА:8.5 mm; вкупна ВИСИНА : 5.16 Инчен;. 【Тешки】 - Висок Квалитет Matel Домување и СТП на ПП Тркала за Тешка Должност, 4 Пакет Вкупен Капацитет 1200 Кг. 【Флексибилност И Безбедноста】- Вртливата Casters Ротира 360 Степени, Што Го Прави Вртење На Парење Опрема Е Можно, Добро Е За Транспорт На Мебел Итн.Тивко И Безбедно.Мазна & Тивко & Здрав. 【Користат За】 - Најчесто Се Користи Со Отстранлив Плоча.Casoter Casters За Опрема И Мебел, Вклучувајќи Отоманската Империја, Кафе На Маса, Растенијата Стои, Полици За Книги, Кутии За Чевли, Играчка Кутии, Шопинг Коли, Workbench, Underbed Складирање, Итн.

Особините

Купувачите избираат и