.

.

Чанта Чанта Складирање Нечистотија Покрие Торба Транспарентен Прашина-Тесни Виси Плакарот Организатор Мултифункционален Дома Материјали S

Чанта Чанта Складирање Нечистотија Покрие Торба Транспарентен Прашина-Тесни Виси Плакарот Организатор Мултифункционален

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Животната средина Материјал : Направен од врвен квалитет ПВЦ + оксфорд ткаенина со уредни бода, трајни производи за долгорочна употреба.Транспарентен : see-преку дизајн и лесен датотека стил, направете го тоа лесно за да ја видите.Ја подобрува ефикасноста во наоѓање на чанти.Топ Рачка : се Справи со дизајн ви овозможува да се откажам до тоа да се зачува простор.Погодност : Поради своите преносни и соодветна големина, dirt покрие торба не се користи само за домашна употреба, но исто така погоден за дом, хотел, патување.Повеќе за Употреба : Совршен за чување на чанти, паричници, шалови, облека, чорапи, ракавици, ќебиња итн.Тоа може да се чуваат во плакарот или обесени на стандардот кабинет, врата, полици итн.Опис : Нашите чанта складирање торба е направен од ПВЦ предната маска, која може да се подобри guard торба од триење, оксфорд ткаенина од страна на торба отвори внатре, па торба може да се чуваат и подолго.Карактеристики : - Боја : Сива - Материјал : ПВЦ, Оксфорд Ткаенина - Големина S : 36x11cm - Еколошки Материјал : Изработени од квалитетни ПВЦ+оксфорд ткаенина со уредни бода, трајни производи за долго време се користи. - Транспарентно : see-преку дизајн и лесен датотека стил го прави лесно да ја видите.Ја подобрува ефикасноста во наоѓање на чанти. - Рачка : се Справи со дизајн ви овозможува да се откажам до тоа да се зачува простор. - Погодност : Поради своите преносни и соодветна големина, нечистотија покрие торба не се користи само за домашна употреба, но исто така погоден за дом, хотел, патување. - Повеќе за Употреба : Совршен за чување на чанти, паричници, шалови, облека, чорапи, ракавици, ќебиња итн.Тоа може да се чуваат во плакарот или обесени на стандарден плакарот, врата, полици итн.

Особините

Купувачите избираат и