.

.

AUTENS НИ Изгледот Замена на Тастатурата за Lenovo ThinkPad T470 T480 A475 A485 Лаптоп (Не Одговара T470s T470p T480s T480p) (Осветлување)

AUTENS НИ Изгледот Замена на Тастатурата за Lenovo ThinkPad T470 T480 A475 A485 Лаптоп (Не Одговара T470s T470p T480s T480p)

DEN 1199.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилни Модели】Оваа замена на лаптоп тастатура само одговара за Lenovo Think Pad T470 T480 A475 A485 Лаптоп.Ве молиме проверете слики и опис внимателно пред наддавање.Ако не сте сигурни од кој вид на тастатурата што треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со AUTENS услугата на купувачи, и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 【Грижете се-Бесплатно Гаранција】AUTENS T470 замена на лаптоп, ви се нови и одговара за вашиот лаптоп совршено.AUTENS дава 1 година гаранција која се создаде шопинг средина на грижете се слободни за вас.Ако некои клучеви не работат по инсталиран, тоа не е затоа што тастатура е скршен, но купувачите не се поврзете и лентата кабел на овој лаптоп тастатура со својот лаптоп, во овој случај, ве молиме да се обиде повторно да се поврзе повеќе пати.Многу клиенти се реши овој проблем, откако повторно да го вклучите. 【За AUTENS】AUTENS е специјализирана во многу лаптоп додатоци како што се замена на лаптоп тастатури за години.Ако сте во потрага за некои други лаптоп замена тастатури, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние и ветуваме на одговор на тоа во рок од 24 часа. 【Совети за Изнаоѓање на Модели】 Како оваа AUTENS замена тастатурата е компатибилна со многу серија на Леново лап-топ компјутери, ве молиме притиснете Ctrl+F во детали страница и текст вашиот лаптоп е број на модел во рамката за да се провери дали оваа тастатура одговара за вашиот лаптоп или не.Совети:Како оваа AUTENS замена тастатурата е компатибилна со многу серија на лаптопи, ве молиме проверете слики и опис внимателно пред наддавање.Ако не сте сигурни од кој вид на тастатурата што треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со AUTENS услугата на купувачи, и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Или можете да притиснете Ctrl+F во детали страница и текст вашиот лаптоп е број на модел во рамката за да се провери дали оваа тастатура одговара за вашиот лаптоп или не.Specification Color : Black Letter : English Compatible Модел : Lenovo Think Pad T470 Лаптоп Lenovo Think Pad T480 Laptop Lenovo Think Pad A475 Laptop Lenovo Think Pad A485 Laptop Compatible Дел Број : 01 AX446, 01 AX487, SN20 L72767, 01 HX459, SN20 P41801 Package : 1x keyboard Worry-Бесплатно Гаранција : 1 Година Warranty Disclaimer : AUTENS замена на тастатурата се направени од страна на AUTENS.Било каква употреба на други бренд трговски марки е само да се опишат оние производи' компатибилност.Ве молиме да не контактирате доколку имате какви било прашања или постојат некои проблеми со тастатура, ние ќе ви одговори што е можно побрзо и да се обиде нашите најдобри за решавање на тоа.

Особините

Купувачите избираат и