.

.

Smart Watch за Жените-Фитнес Тракер Smartwatch со Bluetooth Телефонски Повици 1.09 Круг екран осетлив на допир IP67 Водоотпорен Чекори Здравје Следење Часовници Компатибилен со iPhone,

Smart Watch за Жените-Фитнес Тракер Smartwatch со Bluetooth Телефонски Повици 1.09 Круг екран осетлив на допир IP67 Водоотпорен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

♚【 Smartwatch со Bluetooth телефонски повици】На smartwatch за жените вграден bluetooth функции на повик, откако ќе се поврзете на smart watch со вашиот телефон преку Bluetooth и додадете контакти преку СТАН"Lufitcode".Потоа можете да остварувате или примате повици за да се види директно.Не грижи за одговарање на повици кога вашиот телефон е во џебот без слободна рака. ✯【Исклучителен Дизајн со Сопствени Види Лицето】Оваа женска smart часовник е направен од цинк легура со силиконски рака, мека и елегантен.На smartwatches содржи 3 главни бира лесно достапни за да изберете од, заедно со уште 30 бира во Lufitcode стан.Исто така можете да го прилагодите види лица во Lufitcode СТАН.Тоа може да биде вашиот sefie,семејство, пет или сценографијата,итн. ♚【 Smart Известувања 】Овој фитнес часовници навистина функционира "ПАМЕТНИ" за да ве извести за Дојдовни повици, СМС Пораки, Аларм Потсетник, Sedentary Потсетување, Вода за Пиење, Потсетник, и СНС известувања (Wechat, Facebook, Twitter, Линија, Skype, Whats App, Kakaotalk, Instagram, Snapchat итн.).Екранот автоматски ќе се разбудам, кога ќе подигнување на вашата рака и можете да ја прилагодите осветленоста на екранот. ❤【Во текот на целиот ден активност песна & Здравствен надзор】фитнес спортски види точно да ги пратите на сите-ден активности, како чекори, калории изгори, одење километражата.Тоа има 6 спортски режими, како што се фудбал, велосипедизам, одење, трчање, јога, качување.Кој може да ги исполни секојдневно вежба услови на сите жени.Оваа дами види автоматски мониторинг на срцето, спиење статус(длабок сон, лесно спиење, буден време), и да се обезбеди сеопфатна спиење квалитет анализа. ♛【 IP67 Водоотпорен & Широк Компатибилност & Долго Време во Мирување 】Овој фитнес тракер дизајниран со IP67 водоотпорен, можете да го носат во текот на миењето раце, пливање или во врнежлив ден (ЗАБЕЛЕШКА : не користете го во топла вода, како што се врнежи, сауни итн.).Тоа трае само 2 часа за целосно полнење на smartwatch, 15 дена во време на мирување, и 5 дена за редовна употреба.На smartwatch compatiable со Андроид 5.0 или i OS 9.0 или над и Bluetooth 4.0 или погоре.Smart watch за жени со bluetooth телефонски повици & Пурпурна Види Бенд спаси 8.91%.

Особините

Купувачите избираат и