.

.

MTGNEEY Јапонската Цреша Сакура Планината Fuji Случај за IPad 7 10.2 Таблет Случај Тенок Стојат Тешко Назад Школка со Полно Тело, Заштитна Smart Cover Авто Разбуди/Спиење

MTGNEEY Јапонската Цреша Сакура Планината Fuji Случај за IPad 7 10.2 Таблет Случај Тенок Стојат Тешко Назад Школка со Полно

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

➤СООДВЕТНИОТ МОДЕЛ : Ipad 7 10.2 Инчен (a2197 / a2200 / a2198 / a2199) Ipad Air3 & Про 10.5 инчен (a2152 / a2123 / a2153 / a2154 / a1701 a1709).Тоа Не Е Компатибилна Со Други Уреди. ➤МАТЕРИЈАЛ ОПИС : Надворешноста Е Направена Од Мека Стп (Вештачки) Кожа, Користејќи Мека Микрофибер-Удобно се Вклопуваат, Лесни И Заштитни.Максимална Заштита На Вашиот Ipad Од Капка И Нула.Овој Случај Обезбедува Вкупно Со Полно Тело Заштита Против Отпечатоци Од Прсти, Шокови, Гребнатини И Прашина. ➤ПРОИЗВОД ПЕРФОРМАНСИ : Силна Поврзаност Да се Создаде Стабилна Гледање се Залагаме За Вашиот Таблет, За Удобно Гледање Или Пишување, Можете Да Имате Одлична Искуство Кога Сте на Одмор Или Работат.Мулти-Агли Се Предвидени За Задоволување На Вашиот Гледање И Пишување Потреби.Се Избегнат Било Какви Болки Во Зглобовите, И Слободни Раце За Други Забавни. ➤АВТО SLEEP / WAKE ФУНКЦИЈА : се заштеди Енергија И животниот Век на Батеријата.Магнетот Може Да Се Обезбеди Дека Случајот Е Затворен, Во Близина На Спиење И Отворени Да Се Разбудам, А Со Тоа Максимизирање На Заштита На Животниот Век На Батеријата На Ipad Таблет Компјутер И Заштеда На Енергија, Додека За Заштита На Батеријата.Лесно Да Се Отвори, Лесно Да Ги Користите Сите Копчиња, Пристаништа И Камери. ➤ДОДАТОЦИ СТРУКТУРА : Стабилна, Здрав И Прилагодливи : Tripod Функција, Прилагодливи Агол на Гледање, Флексибилна Лента, Земјата Честички И Работ Дизајн.Треба Да Се Ограничи На Агол.Прецизни Исечок И Дизајн Овозможи Лесен Пристап До Сите Порти, Сензори, Звучници, Камери.ПОЧИТУВАНИ КУПУВАЧОТ, ВИЕ сте ДОБРЕДОЈДЕНИ ДА ги КУПИТЕ НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ : СООДВЕТНИОТ МОДЕЛ : Ipad 7 10.2 Инчен (A2197 / A2200 / A2198 / A2199) /i Pad air3 & про (модел : A2152 / A2123 / A2153 / A2154 / A1701 / A1709).Ве Молиме Да Обрнете Внимание За Да Ги Проверите Соодветните Ipad Моделот За Да Се Избегне Купување На Грешка.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : 1-Оваа Исклучителна Таблета Случај Ракав Може да го Апсорбира Шок И Вибрации, И За Заштита на Вашата Опрема Од Прашина, Нечистотија, Шок И Случајно Нула Ефект.2-Цврст, Здрав И Прилагодливи : Здрав Tripod Функција, Прилагодливи Агол На Гледање, Против Пролизгување Лента, Против Пролизгување Честички И Против Пролизгување Поставата Дизајн.Можете Да Поставите Повеќе Хоризонтална Положба Агли За Гледање Или Пишување, Без Ограничување На Агол.3-Тенок И Лесен, Тоа Не се Направи Уред Гломазна, И Тоа Може да Биде Лесно Падна Во Briefcase, Ранец Или Други Вреќи.4-Кул Таблета Ракав Случај Да се Прилагодат на Тинејџерите Во Бизнис Активности И Слободно време за Патување во Целост ќе се Одрази На Квалитетот На Модата Тинејџерски е Темперамент.Многу Погодна За Мажите И Жените Секојдневно Се Користат Во Училиште, Канцеларија, Итн.Тоа Е Најдобар Избор За Родителите Да Им Даде На Своите Деца Да Учат.5-Лесно Да Се Стега.Вграден-Во Магнет Авто Се Разбудам Или Спиење, Кога Поклопецот Е Отворен И Затворен.ТОПЛО СОВЕТИ : Доколку Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас Преку е-Маил Штом е Можно, Ние Ќе Резервни Без Напор.ОВА Е ВАШИОТ НАЈДОБАР ИЗБОР, ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌЕН ЖИВОТ! ! !.

Особините

Купувачите избираат и