.

.

HarJue 8 Инчен Дожд Туш Глава со 16 Инчен Туш Рака, Плоштадот на 304 Нерѓосувачки Челик Врнежи од дожд Туш Главата, Ултра Тенок Дизајн, Удобно Туш Искуство Дури и при Ниски

HarJue 8 Инчен Дожд Туш Глава со 16 Инчен Туш Рака, Плоштадот на 304 Нерѓосувачки Челик Врнежи од дожд Туш Главата, Ултра

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Течење Доказ И ' Рѓа Отпор – Мека гумена заптивка внатре елиминира протекување.Har Jue дожд туш глава е направен од 304# нерѓосувачки челик со мазна огледало површина, нема рѓа, нема лушпи и отпорен на корозија.Висок Притисок И Само-Чистење на Силиконски Млазници – 8 инчи дијаметар ултра-тенок showerhead е дизајниран за високото вода под притисок.Моќен водопад туш искуство дури и во низок притисок област.Голем проток на вода од 2.5 литри во минута (GPM).Високо Квалитетен Материјал Туш Рака : Изградба на висок квалитет месинг, со цврсти и анти- ' рѓа.Со елегантен и уникатен изглед, Har Jue 16 Инчен туш арм ќе се создаде модерен и стилски чувство во вашиот дом décor.Стандардна Тема И Вртливата Топката Заеднички – G1/2 нишка моќен showerhead значи огромен компатибилност со фитинг сите стандардни туш рака/цевка.Зглобот топката заеднички ви овозможува да се прилагоди на насоката на вода спреј за максимална удобност.Лесно Да го Инсталирате Во 5 Минути – Тоа трае само неколку минути да се инсталира.На едноставни инструкции, се тркалаат на водоводџија е лента и мал клуч се вклучени во пакет за вашата полесно и побрзо инсталација.Har Jue туш главата треба да се инсталира еднаш и потоа да се ужива, за многу години.ние сме посветени на обезбедување на најдобри туш искуство за секое семејство. 8 Инчен Дожд Туш Глава со 16 Инчен Туш Рака, Плоштадот на 304 Нерѓосувачки Челик Врнежи од дожд Туш Главата, Ултра Тенок Дизајн, Удобно Туш Искуство Дури и при Ниски Проток на Вода.

Особините

Купувачите избираат и