.

.

Признаеме Една Домашно Кино Ѕид Decal Налепница, Црна

Признаеме Една Домашно Кино Ѕид Decal Налепница, Црна

DEN 1257.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ѕидот decals!.Одлична за домашни театри!. ↝ (2) ЦРНИ "ПРИЗНААМ ЕДНА" Налепници Винил Decal околу 13" X 6" секој!↜ Decals се држи до речиси сите рамни површини!само лупам и стап!Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна т види бојата што сакате?во потрага по различни големина?Порака мене и јас ќе креирате сопствени e Bay аукција за вас!Други бои и големини на располагање!Лесна Апликација Инструкции Се Вклучени.

Особините

Купувачите избираат и