.

.

keniangniang KN Преносни Авто Пена Ленс Вода Пиштол за Висок Притисок 3 Одделение Млазницата Џет перач на Автомобили Sprayer Cleaning Tool Автомобили се Мијат Алатки (Боја : Зелена)

keniangniang KN Преносни Авто Пена Ленс Вода Пиштол за Висок Притисок 3 Одделение Млазницата Џет перач на Автомобили Sprayer

DEN 1432.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Млазницата Материјал : Инженерство На Пластика.Вода Спреј Тип : Туш.Се Справи Со Тип : Прстот.Проток на вода контрола : steeples прилагодливи.Пена автомобилот на миење : 3 оценки прилагодливи.Заштеда на време, пари и енергија Автомобил дома dual, почетниот притисок допрете Осум видови на спреј (магла/конус/плакнење/stream/туш/џет/центар/рамен) Спецификации : проток на Вода контрола : steeples прилагодливи Пена автомобилот на миење : 3 оценки прилагодливи Пред прекинувачот е повеќе лесно да се контролираат, Multi-point вбризгување Материјал : Пластични Големина : Прибл. 21*15cm Тежина : 235g Боја : Зелена/Balck/Yellow Package Содржина : 1 x Автомобил Пена за Миење Пиштол.

Особините

Купувачите избираат и