.

.

2021 Седмична средба Излет/Calendar/Организатор - Боја (Теал) - и со 100 Потсетник Налепници

2021 Седмична средба Излет/Calendar/Организатор - Боја (Теал) - и со 100 Потсетник Налепници

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Излет Започнува јануари 2021 преку декември 2021. Неделни Прегледи На Календарот - Softcover - Со 100 Потсетник Налепници.Мерки : 5" x 7.5" x 0.25" - "Лични Информации" на страница, 2021 - 2022 календар, Празници & Важни Датуми страница, за Да се " Често бирани Броеви, Хотели, Конверзија Маси и Белешки.Оваа НЕДЕЛНА Излет обезбедува неколку корисни начини да останете организирани, подготвени, и проактивен!Одлична за Закажување Состаноци, Организирање на Вашиот Распоред & Состаноци, Снимањето Настани, Родендени, Празници, Годишнини, Итн... *Чувајте ги вашите зафатен живот организиран со овој 2021 Неделно Страница Формат на Излет. *Едноставна, Тенок, Лесен за Читање & Употреба, Softcover, Винил, Избришете-можност.Секоја страница ви дава слика на месец и слика на тековната, претходниот и следниот месец. *Секој ден од месецот има 8 линии каде што може да се вашите активности и состаноци за тој ден.Празници и значајни датуми се означени на соодветните дена, во рамките на неделни календари.Излет Започнува јануари 2021 преку декември 2021 Неделни Прегледи на Календарот - Softcover - Со 100 Потсетник Налепници Мерки : 5" x 7.5" x 0.25" - "Лични Информации" на страница, 2021 - 2022 календар, Празници & Важни Датуми страница, за Да се " Често бирани Броеви, Хотели, Конверзија Маси и Белешки за Оваа НЕДЕЛНА Излет обезбедува неколку корисни начини да останете организирани, подготвени, и проактивен!Одлична за Закажување Состаноци, Организирање на Вашиот Распоред & Состаноци, Снимањето Настани, Родендени, Празници, Годишнини, Итн... *Чувајте ги вашите зафатен живот организиран со овој 2021 Неделно Страница Формат на Излет. *Едноставна, Тенок, Лесен за Читање & Употреба, Softcover, Винил, Избришете-можност.Секоја страница ви дава слика на месец и слика на тековната, претходниот и следниот месец. *Секој ден од месецот има 8 линии каде што може да се вашите активности и состаноци за тој ден.Празници и значајни датуми се означени на соодветните дена, во рамките на неделни календари.

Особините

Купувачите избираат и