.

.

4 Ниво Мачка Дрвото - Кадифен Мулти-Ниво на Мачка Кула со Сисал Гребење Мислења, Костур, Мачка Condo и Виси Играчка за Мачки и Мачиња Од PETMAKER (47.5)

4 Ниво Мачка Дрвото - Кадифен Мулти-Ниво на Мачка Кула со Сисал Гребење Мислења, Костур, Мачка Condo и Виси Играчка за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние внимателно дизајн секое домашно милениче производ за врвен квалитет, голема вредност и вистинската корисност.Ние со гордост ви помогне да ги расипат вашата обичен членовите на семејството од денот ќе ги донесат дома до нивниот постарите години.Мачката condo е идеална залив за крие и се спие, додека платформи и костур област овозможува на вашата мачка да ги исполни нивните потреби за седи на повисоко ниво и да им овозможи да внимавате над нивната околина.Се препорачува за сите мачки и мачиња 10 недели или повеќе. "Да даде вашата мачка или маче, совршено место да се нап, нула, и да си игра со уникатен 4-Ниво Мачка Дрво од PETMAKER.Место чисти или со рака вакуум.ПОВЕЌЕ на НИВО на АКТИВНОСТ ЦЕНТАР - четири ниво дизајн на оваа PETMAKER Мачка дрво дава бројни нивоа на забава и им овозможува на вашиот омилен мачки за да скокаат и да се истражуваат мачка кула.Место чисти или со рака вакуум.

Особините

Купувачите избираат и