.

.

Скм As2201f-G02-10W2-X395 - Пакет од 4 - Проток Контрола Вентил, 1/4 Npt As2201f-G02-10W2-X395 - Пакет од 4 -

Скм As2201f-G02-10W2-X395 - Пакет од 4 - Проток Контрола Вентил, 1/4 Npt As2201f-G02-10W2-X395 - Пакет од 4 -

DEN 847.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тежина : 1.67 lb.Производ Димензии : 8.00 x x 8.00 6.00 инчи.Услов : Се Користи Како Нови.Скм As2201f-G02-10 W2-X395 - Пакет Од 4 -Проток Контрола Valvebody Големина : 1/8", 1/4" Тип : Elbowcontrol Тип : Метар Outone Допир Fittingthread Тип : Nptport Големина : 1/8.

Особините

Купувачите избираат и