.

.

Creatyi 8 ПАРЧИЊА Гума Флексибилни Т-Рачка Нерешено Брави,за алатница,Кулер, Голф Количка, Инженеринг Машина Худ или Земјоделски Машини

Creatyi 8 ПАРЧИЊА Гума Флексибилни Т-Рачка Нерешено Брави,за алатница,Кулер, Голф Количка, Инженеринг Машина Худ или Земјоделски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Флексибилни Гума и Најлон.Т-Рачка Latch тело направен од висок квалитет на еластомер за намалување на вибрации ,ќе се применуваат prepressing.Т-Рачка брави се со добар еластомер за намалување на вибрациите но имајте на preloading за заедничка работа.Само усогласување, УВ отпор, не-корозивен.Т-рачка latch нормално се инсталирани во лента со алатки, кулер, градежна опрема, off-road возила,инженеринг машина хауба, земјоделски машини, голф количка и така натаму.Карактеристики : Материјал : Флексибилни Гума и Најлон Боја : Црна Димензии : 4.33" Должина* 1.82" Ширина Крајната оптоварување : 300 N Заклучување оптоварување : P : 50 N, P+4 : 90 N, P+8 : 130 N Карактеристики : Т-рачка latch нормално се инсталирани во лента со алатки, кулер, градежна опрема, off-road возила,инженеринг машина хауба, земјоделски машини, голф количка и така натаму.Т-Рачка брави се со добар еластомер за намалување на вибрациите но имајте на preloading за заедничка работа.Планината се вклопува М5 Philips завртка.Пакет се вклучени : 8* Т-рачка Нерешено Брави.

Особините

Купувачите избираат и