.

.

SHUAIFA Црна Зима Beanies за Жените Мека Топло Буци Плетени Капа Мека Ски Ткаенината Капа Капа со Faux Крзно Пом Черепот Капа Beanie

SHUAIFA Црна Зима Beanies за Жените Мека Топло Буци Плетени Капа Мека Ски Ткаенината Капа Капа со Faux Крзно Пом Черепот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Тока затворање.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Зимски beanie шапка е направен од висок квалитет на доградба на акрилни материјали, рака-плетени обезбедува мека и пријатна допирање искуство, не ти се чувствувате нервозни на сите.Класичен кабел плетени го прави овој beanie уникатен и безвременски, па можете да уживате дополнителна топлина и да го заштити можете дури и во најстудените зимски.Заштитна Зима Beanie : : Жените beanie шапка е едноставна и дарежлив со исклучителна, лесно да се спарите со облека, никогаш не се застарени, плетење beanie ви овозможува да изгледаат добро кога неговата ладно надвор, thicked beanies шапка ќе се задржи топло во студена зима.Најдобрите подароци за да ги споделите со вашите семејства и пријатели.ТОПЛО И МОДА : густата beanie може да ги заштити главата и ушите, на ладна зима, и направи да се чувствувате топло и модата.Покрај тоа, вие нема да сакате да го симнат дали ќе останат дома или да одат надвор, ќе изгледа стилски во оваа beanie, тоа нема да се плеткаш вашата фризура.ЕЛАСТИЧНИ И ФЛЕКСИБИЛНИ : Зимски топла капа со добра tretchy и еластична, обемот на главата : Приближно 22"-23.2"(52-69cm), го прави лесно да се носат за било носителите.без разлика на главата големина или луда фризура, оваа зима опуштеност шапка ќе се водат за да ви одговара.НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ЗИМСКА : женска зимска шапка многу погодна за внатрешна и надворешна активности, е најдобриот придружник за скијање, трчање, планинарење и други спортови.Овој класичен beanie шапка ќе биде најдобар подарок за себе, вашите пријатели или семејството за роденден, Божиќ, денот на Благодарноста и Нова Година да го претставува вашиот топло срце!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дали сте во потрага за breathability и удобност Beanie со Пом Шапка?Дали сакате топло и модерен капа за прекрасен зимски активности на отворено?Не двоумете се, ова е многу кул beanies за мажите и жените шапка ќе се сакате .Издржливи и Comfortable Knit капи за жените е мека текстура и удобен руно жените, добро за долго време облечен.Класичен Кабел Поврзана Design Satin наредени зимски капи за жените доаѓаат со кабел сплетам, нека черепот капи додадете повеќе изненадувања за вас.Една Големина Одговара на Повеќе People Beanie жени со пом poms се еластични и се вклопуваат, толку мрзливи и пространа, која може да се задржи вашата глава удобно, топло и стилски.Донесе Удобноста на Вашиот Life Classic цврст дизајн, лесно да се спарите со облека на beanie со крзно пом оди одлично со секоја облека.Широк Applications You можат да носат зима beanie шапка за да одат скијање, одат пешачење, оди кампување, работи и да земете учество во други активности на отворено.Најдобар Подарок Choice Best подароци за да ги споделите со вашите семејства и пријатели.Specifications Material : акрил,рачно ткаени чувствуваат,пријателски за кожата,топла и мека да се носат.Големина : околу 9,5"x8.7".Боја : како на сликата shown Package1 x Женска Поврзана Beanie/p>.

Особините

Купувачите избираат и