.

.

UXZDX Будистички Тибетската Пеење Сад Мат Дрвен Стап Тибетански Сад Будистичката Медитација Месинг Ретро Дома Декорација

UXZDX Будистички Тибетската Пеење Сад Мат Дрвен Стап Тибетански Сад Будистичката Медитација Месинг Ретро Дома Декорација

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е рачно изработени сад mallet.Одлична изработка и лесен за употреба.Тие се користи од страна на голем број на професионалци, вклучувајќи и училишта, музичари и наставниците.Може да се користи со пеење чинии, gongs и други соодветни објекти.Функции : медитација, Будистички реквизити, дома декорација, итн.Ова е рачно изработени сад mallet.Одлична изработка и лесен за употреба.Тие се користи од страна на голем број на професионалци, вклучувајќи и училишта, музичари и наставниците.Може да се користи со пеење чинии, gongs и други соодветни објекти.Функции : медитација, Будистички реквизити, дома декорација, итн.Сад материјал : brass Stick материјал : wood Color : како shown Stick големина : 15 х 1,5 см/5.9 x 0.59 inches Bowl големина : 9.1 х 4.5 cm / 3.58 x 1.77"Седиште перница големина : 12 5cm x / 4.72 x 1.96"Количина : 1 сет (сад+стап+mat)Тежина : околу 272 grams The пакетот вклучува : 1 x пеење bowl1 x дрвени stick1 x cushionnote : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3мм.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Мониторот калибрација е во согласност, и бојата на објектот што е прикажано во слика може да биде малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме погледнете го вистинските еден.Звук и вибрации промовира состојба на релаксација, која е многу погодна за длабока медитација, креативно мислење и интуитивен информации.

Особините

Купувачите избираат и