.

.

Rayboen Случај за Samsung Галакси S20 5G (НЕ S20FE ИЛИ Повеќе), Карбонски Влакна Дизајн [Воена Одделение за Заштита] Тешки Shockproof Заштитни Случај, Анти-Нула Ултра Тенок Покритие з?

Rayboen Случај за Samsung Галакси S20 5G (НЕ S20FE ИЛИ Повеќе), Карбонски Влакна Дизајн [Воена Одделение за Заштита] Тешки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Воена Одделение Капка Заштита】Rayboen карбонски влакна S20 случај е составен од мека TPU вградени воздушни перници кои го опкружуваат вашиот телефон, кој ќе ги апсорбира влијание за да се заштитат совршено се од случаен пад и да падне. 【Карбонски Влакна Дизајн】 : Направен од цврст поликарбонат спакувани во префинети нула-отпорни слој.Тешко PC мрачно назад, деликатни се чувствуваат.Ултра-тенок дизајн за да се вклопат во џебовите лесно. 【Камера Заштита : 】 : Со 1.5 mm-покрена рамки околу камерата. 0.4 mm-застана на работ на грбот тесно обвива најскапиот дел од камерата на телефонот за да се спречи било какви гребење или scuffs боли. 【Compitable Модели】 : Совршено компатибилни со Samsung Galaxy S20 5 G (објавен во 2020 година, 6.2 инчен).Прецизни cutouts се направи полесно за да пристапите до сите порти и конектори.Го поддржува и безжично полнење и моќ споделување. 【Услуга по】 : Станете наш клиент и да уживате во слободен 365-ден се врати или размена, 24-часовна поддршка за корисниците, ако неисправни, или било какви проблеми со квалитетот.Живот-за време на пријателски услуги на клиентите.

Особините

Купувачите избираат и