.

.

Патување Контактна Леќа Случај Комплет,Преносни Контактна Леќа Кутија,Сад Впие Складирање Комплет со Огледало Мали Пинцети Смена Стап за Заштита, Раствор Шише

Патување Контактна Леќа Случај Комплет,Преносни Контактна Леќа Кутија,Сад Впие Складирање Комплет со Огледало Мали Пинцети

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОБРО AIRTIGHTNESS : контактната леќа случај донесува спирала дизајн, кои можат ефикасно да се избегне контакт леќи од испаѓање и течни effluence.Сет на алатки кои може да ги задоволат вашите различни потреби.ЛЕСЕН И ЛЕСНО ДА се НОСАТ : контактната леќа кутија поставена е мал и лесен, лесно да се носат во вашиот паричник, џеб, чанта, ранец.Тоа е многу погодна за жени, девојки и мажите.ДОБРА ДИЗАЈН : "Лево" и "Десно" се јасно означени на капакот на секој контакт леќи случај, кој може да се јасно одделени и е многу лесен за употреба.Опремени со помош на пинцета и апликатори за лесен пристап до контакт леќи.ИДЕАЛЕН ИЗБОР : Изберете мини контактна леќа случај, може да се стави оваа едноставна кутија во канцеларија, компјутер торба, дома фиока, биро, џеб и го носат истиот со вас.Тоа е добар придружник за вашите излети и отворено патува, а и никогаш нема да се плаши од губење на вашите контактни леќи.Up!.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Овие контактна леќа случаи се направени од пластика, еколошки и стабилна, и може да се заштити контакт леќи од оштетување.Тие се погодни за одржување на сите видови на контактни леќи.Спецификација : Предмет Тип : Контактна Леќа Случај Материјал : Пластични Пакет Листа : 1 x Чување 1 x Контактна Леќа Случај 1 x Tweezer 1 x Стапче 1 x Грижа, Раствор Шише.

Особините

Item Type:
Contact Lens Case
Material:
Plastic
Package List:
1 x Storage Case :
1 x Contact Lens Case :
1 x Tweezer :
1 x Stick :
1 x Care Solution Bottle :

Купувачите избираат и