.

.

3.7 V Топаз, TOPAZPCZF1045003501 Заменетата Батерија Li-Полимер Пак Одговара за Navigon 70 Лесно, 70 Плус, 70 Premiun (1200mAh)

3.7 V Топаз, TOPAZPCZF1045003501 Заменетата Батерија Li-Полимер Пак Одговара за Navigon 70 Лесно, 70 Плус, 70 Premiun (1200mAh)

DEN 1015.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број/Дел БР.) : Топаз, TOPAZPCZF1045003501. Батеријата Детали : 3.7 V Li-Полимер 1200m Ah / 4.44 Wh; 60.24 x 36.53 x 4.92 mm;.Одговара Модел : 70 Лесно, 70 Плус, 70 Premiun.Бесплатна Услуга за Замена за некомпатибилност, Погрешна големина, полнење прашања, ве молиме прилог на некои слики од вашиот стар оригинална батерија преку е-маил. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.Директно од Професионални Производителот Камерон Кинеско со 15 години, обезбедување 50,000+ батерии за 30+ категории и contant еднаков или поголем капацитет со вашиот GPS Navigator оригинална батерија.Компатибилни Модели : Navigon 70 Easy Navigon 70 Plus Navigon 70 Premiun Compatible Дел Број : Navigon Топаз, TOPAZPCZF1045003501 Specificationscapacity / го Оценувате : 1200m Ah / 4.44 Wh Voltage : 3.7 VType : Li-Polymer Dimensions : 60.24 x 36.53 x 4.92 mm Gross Тежина : 48g Net Тежина : 22.5 g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со детали и фотографии преку е-МАИЛ, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.

Особините

Купувачите избираат и