.

.

Гроздобер Леб Кутија за Кујната Countertop, E-далеку Крем Метал Леб Складирање Сад Ретро Леб Корпа за Колачи/Лебови/Сува Храна, Голем Капацитет & Модерен Дизајн (16.7 x 9 x 6.4)

Гроздобер Леб Кутија за Кујната Countertop, E-далеку Крем Метал Леб Складирање Сад Ретро Леб Корпа за Колачи/Лебови/Сува

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗДРАВ & ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ Направен од премиум метал без toxin за да се обезбеди чување на леб безбедно, Дебели мерач на метал, со цврста конструкција здрав за долгорочната служат, Нема лесно да се наведнат и да ги оштети плочките, Трајни производи за секојдневна употреба и заштита на леб е форма до максимален степен.ИМАЈТЕ ЛЕБ СВЕЖИ И ПОДОЛГО - Замав-up се покријат со лесен справи со лесен пристап, Целосно покриен капак дизајниран со повеќе мали дупки која им овозможува на циркулацијата на воздух, ги држи леб свежи и да се држи далеку се формира влага или contaminant, Продолжување на животот на храна.ПРОСТРАНА & ПРИГОДЕН ГОЛЕМИНА - Леб кутија мерки 16.7 x 9 x 6.4 инчи, го Зголеми просторот е доволно голем за да ги собере во две лебови/леб, пакет на bagels и некои бухти/muffins, Доволно големина одлично за складирање на било која форма на печени храна, исто Така совршено да се вклопи во било кој агол да зачувате простор.КРЕМ ГРОЗДОБЕР STORGE КУТИЈА - Елегантна црна боја нема да се покаже нечистотија, Гроздобер дизајн се совпаѓа и со било кујна оркестарот и сите апарат, Без разлика за модерни или ретро, одличен прилог на шалтер, countertop или farmhouse.СИТЕ НАМЕНА - Овој сад е разноврсна за чување на тестенините да се задржи вашата контра уреден и организиран и преносни за транспорт на храна за кампување, исто Така, може да служи како лента со алатки, медицина кутија, или играчка складирање кутија, Идеја за подарок за housewarming, Божиќ итн. -Изградена на висок квалитет на метал, дебели мерач челик, со цврста конструкција одличен за долги-трајни служат, здрава и трајни производи за секојдневна употреба.Имајте Свеж Леб. -Clamshell-стил се покријат со лесен рачка, капак има повеќе мали дупки која им овозможува на циркулацијата на воздух да се задржи свеж леб.Prefect Големина. -Просторен големина одлично за чување на различни форми на колачи, лебови и слично, и е пренослив да се вклопи во секој агол.На нежен и сладок крем боја бои убавина за вашата кујна.Гроздобер дизајн се совпаѓа и со било кујна оркестарот, погодна за двете модерни и ретро куќи.Едноставен бел леб сад е одличен прилог на шалтер, countertop или farmhouse.Еден вид на чувство на зеленило, свежи и природни бои.Гроздобер дизајн се совпаѓа и со било кујна оркестарот, погодна за двете модерни и ретро куќи.Свежо тиркизна леб сад е одличен прилог на шалтер, countertop или farmhouse.Светла боја, но мека, класичен и безвременски.Гроздобер дизајн се совпаѓа и со било кујна оркестарот, погодна за двете модерни и ретро куќи.Класичен Црвен леб сад е одличен прилог на шалтер, countertop или farmhouse.Безвременски елегантна црна боја е лесно за одржување и отпорни на дамки.Гроздобер дизајн се совпаѓа и со било кујна оркестарот, погодна за двете модерни и ретро куќи.Едноставен бел леб сад е одличен прилог на шалтер, countertop или farmhouse.

Особините

Купувачите избираат и