.

.

Сино Риба Рерна Mitts и Тенџере Носители Setfor, Отпорни на Топлина Водоотпорен Не се Лизга Кујнски Ракавици.

Сино Риба Рерна Mitts и Тенџере Носители Setfor, Отпорни на Топлина Водоотпорен Не се Лизга Кујнски Ракавици.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е За 10 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Материјал : Сина Риба Рерна Mitts И Тенџере Носители Поставите Arewaterproof Полиестер Ткаенини + Топлинска Изолација Ткаенина, Внатрешните И Надворешните Слоеви Се Направени Од Водоотпорен Материјал Полесно Да Се Чисти.Додаток во Собата : 4-Pack, Вклучувајќи 2 X Фурна Мит 2 X Тенџере Носители, Фурна Мит (11 Во X 7.2 Во), 1 Xpot Носител(8x8 Инчи) Со Џеб, 1 X Тенџере Носител(8x8 Инчи) Без Џеб.Производ Перформанси : Рерна Mitts Се Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Фина Изработка, Дебела И Издржливи.Мулти Цел : Погоден За Внатре И Надвор, Лесно Да Управуваат Со Топла Храна Во Вашата Кујна Или На Скара, Заштита На Вашата Рака Од Топлина И Да Се Направи Повеќе Удобен За Вашата Рака Кога Ќе Се Готвење Или Бразилецот. 4 Парче Костим Вклучувајќи 2 X Фурна Мит 2 X Тенџере Носители Сина Риба Рерна Mitts И Тенџере Носители Се Направени Од Водоотпорен Полиестер Ткаенини И Термо Изолација Ткаенина, Фина Изработка, Дебела И Трајни, Анти-Scald И Топлинска Изолација, Внатрешните И Надворешните Слоеви Се Направени Од Водоотпорен Fabriceasy Да Се Чисти, И На Страната Lanyard Дизајн Е Погодно За Бесење На Чување, А Со Тоа Заштеда На Простор И Правење На Кујната Изгледа Neater If Што Се Отстранување На Печени Пица Или Леано Железо Skillet Од Рерна, На Плех Од Шпоретот Врвот, Сад За Супа Од Микробранова, Предмети Од Скара, Овие Топли Влошки И Рерна Mitts Се Must Washing : Рака Измијте Се Препорачува, А Не Машина За Миење, Не Bleach Thoughtful По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Една Продавница Која Вредности, Квалитетот На Производот И Нашите Негува Клиенти Купување Искуство, Ако Не Сте Задоволни, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате За Да Се Реши Проблемот За Вас.

Особините

Купувачите избираат и