.

.

18 УЛИЦА ПОДАРОЦИ Сончоглед Кујнски Крпи и Potholders, 4 Парче Сет од Сончоглед Оркестарот за Кујна

18 УЛИЦА ПОДАРОЦИ Сончоглед Кујнски Крпи и Potholders, 4 Парче Сет од Сончоглед Оркестарот за Кујна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сончогледово кујна оркестарот сет вклучува 2 двојна цел тери крпи, 1 грабител мит, и 1 џеб мит со sunflowers, gerbera daisies и инспиративни цитати на црна и бела бивол plaid.Двојна цел тери крпи функција 2 во 1 функционалност со рамна ткаат пред кој е идеален за сушење на стакло, и абсорбента тери крпа грб за сушење на рацете или други кујна задачи.Potholder и рерна мит се акцентирани со црна и бела провери и везени со инспиративни изрази "Едноставен Живот, Мирен Ум" и "Live Едноставно".Големина : Крпи 16 x 26; Грабител Мит 5.5 x 7.5 инчи; Џеб Мит 7 x 9 инчи.Сите се машина перат и функција пораби во јамка за бесење) и display.Сет вклучува машина за миење на садови магнет што го прави лесно да знаете дали вашата кујна се чисти или нечисти.Тешки магнет се придржува безбедно да било метална површина.Одлично за машини за перење премногу!.Accessorize вашата кујна со убава и функционална сончоглед кујна украси.Овој сет од сончоглед кујнски крпи и potholders од страна на Кеј Dee карактеристики шарени цвеќиња меша со црн и бел памучен ткаенина на карета проверете тоа е совршен за farmhouse или земја-тематските кујна.На инспиративни чувства на секое парче да додадете шарм.Без разлика дали се користат во вашата кујна или е даден како подарок, оваа колекција ќе заличи everyones ден!Сончогледово кујна оркестарот сет вклучува две двојна намена тери крпи, еден везени грабител мит, и еден везени џеб мит.Постелнина функција sunflowers и gerbera daisies на црна и бела бивол plaid.Мит и potholder се скрати во координирање на црна и бела памучен ткаенина на карета проверка.Предмети функција инспиративни цитати "во Живо Едноставно" и Едноставен Живот, Мирен Ум." Двојна намена крпа има 2 во 1 функционалност со рамна ткаат пред тоа е идеален за сушење на стакло и абсорбента тери крпа грб за сушење на рацете или други кујна задачи.Големина : Крпи 16 x 26 инчи; Грабител Мит 5.5 x 7.5 инчи; Џеб Мит 7 x 9 inches All постелнина се машина перат и функција пораби во јамка за бесење) и display.Сет вклучува координирање на машина за миење садови магнет што го прави лесно да знаете дали вашата кујна се чисти или нечисти.Тешки-должност магнет се придржува безбедно да било метална површина.

Особините

Купувачите избираат и