.

.

МИНИ МАУС ДИЗНИ Lead-Free Dual-Комора Ручек Tote Торба Кутија w/Уши & Лак

МИНИ МАУС ДИЗНИ Lead-Free Dual-Комора Ручек Tote Торба Кутија w/Уши & Лак

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Официјално Лиценцирани Дизни Производ од Bioworld.Мека еднострани ручек кутија, направени од издржлив материјал, карактеристики симпатична Мини графика и детали право на предната страна.Симпатична прилог ушите и црвен лак со polka точки ќе го направи својот прв ден на училиште едно е да се запамети.Овој ручек tote има главната изолирани комора на врвот за складирање на храна и други lunchtime добрите.Долниот комората е совршен за сок кутија, дополнителна храна, мирудии, прибор, па дури и мраз пакет.Надворешни Димензии : 9" во висина, 7.5" во ширина и 4.75" во-длабочината.Совршен за ручек кутија за Мини Маус фанови!За Деца +3 Години.Дизни е дом на некои од најпознатите исконски цртани ликови вклучувајќи го Мики Маус, Пајо Паторот, Глупав, Мини Маус, Плутон, и многу повеќе.Оваа официјално лиценцирани Дизни двојна преграда ручек торба карактеристики Мини Маус и нејзината голема црвена polka точка лак и 3 D ушите дека застане.Има dual-zippered оддел со врвот сметководствена се справи, и изолирани ентериери.Ги чистат со влажна крпа.Совршен за ручек кутија за Мини Маус и Дизни фанови!За Деца +3 Години.

Особините

Купувачите избираат и