.

.

Уметноста на Decals Неверојатни Дома Декор-Големи Винил Ѕид Decal Отворена Книга Цитат читална и Библиотека Оркестарот Налепници Mural Направени во САД Отстранлив

Уметноста на Decals Неверојатни Дома Декор-Големи Винил Ѕид Decal Отворена Книга Цитат читална и Библиотека Оркестарот

DEN 695.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен во САД !!!Брод од САД !!!.Инсталирајте Област : Било Мазни Површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Автомобили.Decal е пренослив, но не се обновливи.КОРА И се ДРЖИ постери се 100% произведено ВО САД.Врвен квалитет, брзо производство и превозот се загарантирани.Можете да изберете било која боја од нашите боја шема!Само пратете ни порака.АКО НЕ ГО ИСПРАТИТЕ, НИЕ ЌЕ БРОД ВО СЈАЈНА ЦРНА!Ве молиме прочитајте ставка опис внимателно.Лесно да се примени!Лесен-за-следење на настава.Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашата продавница Домот decal!Ве молиме прочитајте ја целата опис за оваа точка!Винил ѕид decals се еден од најновите трендови во домашниот ентериер.Винил ѕид decals се даде на изгледот на една рака-насликани понуда, велејќи или слика без трошоци, време, и трајна боја на вашиот ѕид.Тие се лесно да се примени и може да биде лесно да се отстрани без да се оштети вашите ѕидови.Винил ѕид decals може да се примени за да се ѕидови, врати, прозорци, автомобили, или било која друга цврста,мазна или полу-текстура површината.Ве молиме да знаат дека иако овие decals се отстранува и нема да го оштети вашиот ѕидови или windows, тие се наменети како една употреба само објект.Тие не се наменети да се отстранат и да се употребуваат повторно.Ве МОЛИМЕ да направите белешка за ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР, инаку ЦРНА боја ќе биде предаден.Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!!Вистинска големина на decal е 22x25 инчи.

Особините

Купувачите избираат и