.

.

Нови Lon0167 Долго Сечење Избрана Рабовите 1/4 x сигурен ефикасноста 5/16 Имајќи Директно Рутер Малку(id:97f 46 69 7de)

Нови Lon0167 Долго Сечење Избрана Рабовите 1/4 x сигурен ефикасноста 5/16 Имајќи Директно Рутер Малку(id:97f 46 69 7de)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име на производ (издржливи во употреба) : Прави Рутер Малку w (најновата технологија) Имајќи;Дијаметар на Сечење на High-end производ : ~0.794 cm / 5/16".ударна дупка faultless Дијаметар : ~0.635 cm / 1/4";Flute unexcelled Должина : ~3cm извонредна / 1 3/16".Вкупната Должина Внимателно избрани : ~7.95 см / 3 ум-дува 1/8";Материјал : Метал.Боја : севкупното Сребрен Тон Нето Тежина quintessential : 19g.Пакет Содржина совршен во изработка : 1 x уредни Директно Рутер Малку w Имајќи.db68eb201108e020 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Остри и долготрајни умерена цена се намали.Директно рутер малку со изработка имајќи е само она што е препорачливо е потребно за машини за проекти кои бараат кроење на ламинатни.Со дното упатство е за лого да се прошетаат против.

Особините

Купувачите избираат и